HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Geçmişten bugüne uzun yıllar boyunca hizmet veren Bilgem İnşaat, inşaat sektöründe; fayans kaplama, su ve elektrik tesisatı, alçı, boya badana, dolap ve kapı yapımı, pimapen, kartonpiyer, stopiyer, çatı ve teraslar için izolasyon gibi alanlarda hizmet vermektedir. Aynı zamanda İstanbul genelinde inşaat projelerine imza atmıştır. Profösyonel ekibimiz ile sektörde fark yaratmak için çaba göstermekle birlikte müşteri memnuniyetini birinci ilkemiz olarak kabul ederiz. Sektörümüzde yenilikçi ve kaliteli işler başarmaktayız. Bu standartlarda hareket ederek kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Vizyon
Bilgem İnşaat vizyonu olarak kalite ve profesyonelliği ilk sırada tutarız. Projelerimizde benimsemiş olduğumuz ilkeleri yerine getirerek müşteri memnuniyetini en yüksek çıtada tutmayı hedefleriz. Diğer firmalara nazaran yaptığımız işlerde satış payından çok kalitemiz ile fark yaratmak bizler için önemlidir.

Misyon
Konforlu yaşamı kolaylaştırmak için mimari ve güncel teknolojiden faydalanarak sizlere en uygun yaşam alanlarını oluşturmayı görev edindik. Düşünmekten ve harekete geçmekten çekinmeyen Bilgem İnşaat ve ekibi projelerinde yaşam standartlarını kalite ile yükseltmeyi hedefler. Tüm faliyetlerimizde Bilgem İnşaat olarak yüklendiğimiz sorumluluları eksiksiz yerine getirebilmektir.

Neler Yapıyoruz?

Elektrik Tesisatı

Boya İşleri

İzolasyon

Parke Kaplama

Nazmi Keleş

+90 532 428 13 96